Prihlásiť

Zaregistrovaťcssk

Rychlý kontakt: +420 776 873 434
Nerezová polička 60 cm pre 3x gastronádoby 1/9
Kód tovaru: polna319
Technologis
Predajná cena po zľave
Cena80,00 €
Cena bez DPH66,12 €

Štýlová nová polička na stenu pre gastronádoby 1/9

Pre viac informácií volajte +420 776 873 434

Záruka 24 mesiacov | Balíková preprava

Kuchyňa? Dielňa? Laboratórium? A kde vy hodláte túto police položiť? Vyberte si najvhodnejšie miesto pre poličku na stene za rozumné peniaze.

Táto nerezová polička sa môže pýšiť hneď dvoma rôznymi spôsobmi montáže. V závilosti na vašich potrebách, môžete polišku pri montáži zavesiť s držiakom smerom dole, kedy má polička vyššiu nosnosť, alebo smerom nahor vhodná pre bočné ohcranu pred náhodným skĺznutím predmetu. Kontajnery možno ľahko vysunúť a tlačiť späť. Sú umiestnené na koľajniciach.

Polička umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k najrôznejším potravinám: korenie, orechy, sušené ovocie, postrekovače, múka, omáčky a pod. V dielňach alebo laboratóriách funguje perfektne pre skladovanie chemikálií či skrutiek. Tiež je vhodný pre uschovávanie kvapalných výrobkov. Podmienky skladovania výrobkov sa dpoporučuje používať v balení. Naša ponuka je tiež so silikónovým tesnením. Polička je nerezová a zaručujeme, že sa obíde bez korózie či mechanického poškodenia (odreniny, škrabance, zvyšky a pod.) Navyše sa v ňom veľmi ľahko udržuje čistota vďaka hladkému povrchu.

TECHNICKÉ ÚDAJE: Nerezová polička 60 cm pre 3x gastronádoby 1/9

  • Materiál odolný proti korózii / kyselinám - INOX
  • Zdvihový objem: 30 [kg]
  • Rozmer: 600 x 300 x 200 [mm]
  • Hmotnosť: 5 [kg]
  • Materiály: nerezové (INOX)